تبلیغات
مجله دهکده - مطالب خرداد 1394
 
درباره وبلاگ


امروزه دنیا با امکانات فضای مجازی به صورت دهکده ای درآمده که گوئی از ابتدا انتهای آن دیده می شود.

مدیر وبلاگ : صدرالدین منوچهر ریاضی
نظرسنجی
رمان قلبهای مهربان در خار و خس در چه سطحی است ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مجله دهکده
روزگاریست که همه دنیا به وسعت یک دهکده است
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
آیا تا به حال اندیشیده ای که عشقهای دوران جوانی چگونه می آغازد ؟ آیا به سرانجام اینگونه احساسات که بیشتر ریشه در مسائل جنسی دارند فکر کرده اید؟ متاسفانه نگاهی به جامعه و صفحه حوادث روزنامه ها نشان از سرانجام های تلخ برای بعضی از این عشقها دارد .

آیا از خود می پرسیم در جامعه ما که رابطه آزاد بین دختر و پسر وجود ندارد این عشقها از کجا سرچشمه میگیرد و در این مقوله ، آنچه که بیش از همه چیز دل هر انسانی رابدرد می آورد سرنوشت دخترانی است که گرفتار این گونه روابط می شوند اگر چه پایان تلخ برا ی همه این روابط نمی توان متصور شد اما در اکثر این وقایع قشری که لطمه اصلی را می بیند دخترانند.

در فرهنگ ما تعصیب متوجه دختران است تا پسران ، کدام پسر در هنگام ازدواج در مورد روابطش با جنس مخالف زیر سئوال برده شده است اما دختران ، اگر دختری در همه عمر یک مورد رابطه خارج از عرف با پسری داشته باشد آیا می تواند براحتی آنرا برای خواستگار و یا همسر آینده اش تعریف کند یا مجبور می شود انرا کتمان کند که در نتیجه  تا پایان عمر با شریک زندگیش بی صداقتی کرده است .

در هر صورت هر دختری که دلسوز آینده خودش است باید بداند که اگر با پسری آشنائی پیدا کند این موضوع بر روی همه زندگیش در همه عمر تاثیر خواهد گذاشت صدها چشم موضوع ارتباطش را می بینند در حالی خود او تصور می کند تنها خودش ازاین ارتباط بااطلاع است .

متاسفانه در فرهنگ ما دیدگاهی منفی و غیر واقعی نسبت به روابط دختر و پسر در جوامع غربی وجود دارد ، من ادعا نمی کنم در غرب چنین ارتباطی نیست اما باید دانست این ارتباط بصورت تعریف شده می باشد در توضیح کیفیت روابط دختر و پسر در جوامع غربی میتوان چنین گفت رابطه دختر وپسر تقریبا دو حالت می تواند داشته باشد. یا دختر وپسر روابطشان ساده ومعمولی همچون ارتباط دو هم جنس با هم است مثل دوستی دو دختر ویا دو پسر باهم که بصورت علنی بوده و بیشتر برای گذران اوقات فراغت در خارج از منزل برقرار می شود با هم به گردش ،به رستوران و یا سینما می روند، در حالت دوم حالت دوست دختر و دوست پسری است که دراین حالت روابطشان برای رسیدن به زندگی مشترک شکل گرفته که در فرهنگ ما اصطلاح نامزدی برای اینگونه رابطه ها بکار برده می شود لازم بتوضیح است در حالت اول یعنی ارتباط ساده بین یک پسر و دختر در جامعه کاملا عادی تلقی می شود وهیچگاه مشکلی برای دختر بوجود نمی آورد ودختر حتی می تواند در زمان نامزد داشتنش دوست پسرش را درست مانند دوستان دخترش به نامزدش معرفی کند و البته یک پسر نیز از همین موقعیت برخوردار است ، ولی تصور اینکه در جامعه غربی دختران وپسران به صورت کاملا بی قید و بند با هم در ارتباطند تفکر وبرداشتی غلط است . ( ادامه دارد)


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 27 خرداد 1394 :: نویسنده : صدرالدین منوچهر ریاضی
روزگاریست که دنیا به وسعت یک دهکده است و این وبلاگ مجله این دهکده که با شروع ماه مبارک رمضان انتشار آن آغاز می شود و شامل قسمت های مختلفی مثل بررسی مسائل روز ، اطلاعات عمومی ، مقاله و نوشتارهای متفاوتی خواهد بود که همه قشرهای جامعه را تحت پوشش قرار دهد و می تواند خوانندگانی از همه طبقات سنی و تحصیلی داشته باشد . نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می تواند کمک موثری در جهت موفقیت این مجله باشد. پیشاپیش از همکاری همه شما سپاسگزاریم .نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
   
   

امارگیر حرفه ای سایت


پنل اس ام اس
پنل اس ام اس رایگان
ریزگردها | روانشناسی
آموزش زبان | مسکن قزوین
کرمان | کوله پشتی

امارگیر حرفه ای وبلاگ و سایت